praatavond, altijd gezellig
bootvissen ...... altijd leuk
Druk bij Sluisjesdijk als de tong aast
Karpervissen in Watermolenbeek.
Nieuwe Waterweg, visrijk gebied!
Jeugdvissen heeft ook onze aandacht
Forelvissen kan leuk zijn!
Een mooie karper uit ons eigen clubwater de Stok

Op woensdag 3 januari werd onze leden de gelegenheid geboden om elkaar te ontmoeten tijdens de erg gezellige nieuwjaarsreceptie in het Dijksteeke.

 

Hier hebben een behoorlijk aantal leden gebruik van gemaakt. Onder het genot van een hapje en een drankje werd er vrolijk bijgekletst over tal van onderwerpen. Uieraard kwamen de sterke verhalen van ,,vroeger toen alles beter was" weer naar boven. Maar ook actuele zaken zoals ,,onze jeugd" waren het gesprek van de avond. Veelbelovend zijn de plannen van onze nieuwe karpergroep die er samen de schouders onder gaan zetten om o.a. onze Stokvijver weer aantrekkelijk te maken.
GBV zit momenteel duidelijk in de lift. Wilt ook u eens kennismaken met deze actieve groep bezoek dan de jaarvergadering op 24 januari a.s. in het Dijksteeke te Roosendaal. Aanvang 20.00 uur.