Jeugdvissertjes in het Burg. Coenenpark
Bootvissen in een mooie natuur ...
Visuitzet hoort er ook bij ...
Karpervissen in de Watermolenbeek
Bootvissen op de Westerschelde ...
Jeugdvissen in de Engebeek
Forelvissen, een vak apart ....
Mooie karper uit ons eigen viswater de Stok
Giebel, een prachtige sportvis
Ons eigen viswater de Stok ....
Vissen aan de Tolbergvijver
Vissen met kleine bootjes vanuit Yerseke
Jeugdvissen met de boot op de Oosterschelde
GBV 1945 - 2020 bestaat 75 jaar

Beste mede sportvissers/leden van GBV,

Zoals jullie misschien al weten is 2020 een heel bijzonder jaar voor onze vereniging, we vieren dit jaar namelijk ons 75 jarig bestaan!

Ondanks dat de corona crisis hier een schaduw op werpt en we hierdoor ook enkele van de door ons geplande jubileumactiviteiten hebben moeten annuleren, kunnen we toch ook terug kijken op enkele zeer geslaagde evenementen die wel doorgang hebben kunnen vinden. Bijvoorbeeld onze vangstrijke forel-visdag in Achtmaal die volledig was volgeboekt.

Graag willen we nog een tweetal zaken bij jullie onder de aandacht brengen:

Ten eerste de geplande visdag bij visvijver “de Biesbosch”.
We hebben als GBV hier op 12 september een hele dag een vijver afgehuurd, normaal betaal je hier
€25 per dag maar je kunt er nu als lid dus een keertje gratis gaan vissen.
Geef je wel tijdig op want vol =vol! Opgeven kan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

En ten tweede uiteraard onze speciale jubileum feestavond waar ook al onze leden van harte welkom zijn!

Deze avond vind plaats op zaterdag 26 september bij Sieben recreatie naast onze eigen stokvijver.

De avond begint om 18:30u en is om 23:00u weer afgelopen, het wordt vast een gezellige avond waar we onder het genot van een hapje en een drankje lekker kunnen kletsen en herinneringen ophalen over onze gezamenlijke hobby.

We zijn voor deze avond nog op zoek naar (oude) foto’s of filmpjes, bijvoorbeeld van oude activiteiten, wedstrijden of je mooiste vangsten. We zouden het erg leuk vinden als je deze naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. zou willen sturen!

Omdat we hier met de catering rekening mee moeten houden willen we uiteraard wel graag weten wie van jullie er allemaal komen, vandaar dat je je voor deze avond vooraf dient op te geven. Opgeven kan tot en met 16 september via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. .

Met vriendelijke visgroeten en hopelijk tot dan!

Bestuur en vrijwilligers GBV Roosendaal