| Bijna 10 ponder zalmforel |
|
Forelvissen wordt steeds interessanter. Zeker als er, net als bij Dré Leenaerts in Achtmaal, kanjerdagen worden gehouden en uiteraard niet alle joekels meteen uit de vijver gevist worden. Er zwemmen er nog steeds, vooral in de tweede vijver waar er op de kanjerdag zelf 32 werden gevangen, maar er zeker tien of vijftien meer werden uitgezet.
De redactie van Geduld Brengt Vis was er vrijdagmiddag en wonderwel waren er twee vissers die een (bijna)
Rechts op de foto Jos Buyens uit Nieuwmoer, hij heeft al eerder een dergelijke kanjer gehaakt, laat hij weten. Deze benadert ver zijn record. Ook dik 4 kilogram. |






tienponder hadden gevangen. Johan Vriends uit Kalmthout en Jos Buyens uit Nieuwmoer laten ze trots zien. Nu zijn het niet de eerste de beste hengelaars die ze aan de schubben komen. Beiden vissen er al heel wat jaartjes en komen vaak meerdere keren per week. Dan moet het een keertje lukken, maar forelkennis is deze mannen zeker niet vreemd. Bij Jos puilt de koelbox achter in zijn auto deze middag zowat uit en Johan krijgt zijn leefnet amper uit het water getild. foto boven: Johan Vriends met zijn zalmforel van 4,35 kilogram.
Willy Antonissen (nog zo'n forelcrack) kijkt op de achtergrond toe.