Koppelwedstrijd in Achtmaal

koppeldre.jpgDe belangstelling was niet groot, maar er werd wel veel vis gevangen. Zoals René van Caulil die aan de vaste stok met nylon 10/00 een graskarper van rond de 1 meter lengte wist te landen.

foto: Wil den Braber in actie.

En Leo van Opstal die zelfs aan een broodvlok twee zalmforellen ving. Klaas Netten landde een fraaie spiegelkarper en Jan Baartmans kon niet winnen van zijn vrouw. Jenny ving 2 karpers, Jan kwam niet verder dan eentje.
Uitslag koppelwedstrijd GBV 2 juli in de visput van Leenaerts te Achtmaal. Op zaterdag 2 juli werd voor de tweede maal gevist met koppels in de visput van Leenaerts te Achtmaal. Er werd gevist op gewicht per koppel, alleen voor karper kreeg men, ongeacht de lengte en het gewicht van de vis 1 kg per vis toegekend. De 9 deelnemende koppels wisten allen behoorlijk te vangen. De vangsten waren divers. De winnaars stonden in de zalmforellenhoek en wisten daar slim gebruik van te maken. Ook op andere plaatsen werden overigens, hetzij wat minder, zalmforellen gevangen. Verder werden er karpers gevangen in alle soorten en maten. De giebels waren een mooie bijvangst.
Na 4 uur vissen werd de eindstand opgemaakt. De winnaars ontvingen een mooie herinneringsstandaard en er waren verder geldprijzen in natura voor de eerste 5 koppels. Ondanks de geringe opkomst was het toch weer een geslaagde dag. Hopelijk is de belangstelling volgend jaar wat groter, aan de vangsten mag het zeker niet liggen want er zijn op deze prachtige visput legio mogelijkheden om een visje te vangen.
Einduitslag:
1. De Rijke / de Rijke 16300 gr.
2. den Braber / Schuurbiers 12000 gr.
3. van Caulil / Vogel 11300 gr.
4. van Opstal / Sacharias 7900 gr.
5. Voet / Voet 7200 gr.
6. Claassens 6000 gr.
7. Marijnissen / Marijnissen 5100 gr.
8. Priem / Luijkx 3900 gr.
9. Baartmans / Baartmans 2100 gr.

 

 
Copyright GBV Roosendaal